Sada 30 dekoratívnych samolepiek na stenu Ambiance Riviera, 15 × 15 cm

V zľave tento tovar Sada 30 dekoratívnych samolepiek na stenu Ambiance Riviera, od poprednej spoločnosti Ambiance jednoducho nájdete momentálne na našich stránkach za výhodnú cenu. Akčná cena 37,90 EUR. EAN: 5415231241880
Sada 30 dekoratívnych samolepiek na stenu Ambiance Riviera
Značka: Ambiance
37,90 EURDostupnosť: SKLADOM
Overiť dostupnosť »

Popis produktu

Už dlho túžite po osviežení a zmene vo vašom domove, ale zároveň nemáte silu začať s namáhavým maľovaním? Už ste alergickí na ten kus špinavej steny v kúpeľni alebo staré dvierka v kuchyni?

Vinylové nálepky od Ambiance sú ideálnym oživením interiéru. Ich aplikácia vám zaberie maximálne niekoľko minút. A to si môžete byť istí, že najdlhšie bude trvať vymýšľania toho, kde tieto krásne vzory umiestnite! Každá „kachlička“ je vyrezaná zvlášť, a preto si ich môžete ľubovoľne nakombinovať podľa svojho uváženia. Takže rozhodne u nikoho iného neuvidíte rovnakú zostavu!

Dobré vedieť: • samolepky Ambiance dobre odolávajú vode, vlhkosti, rozpúšťadlám aj teplote (- 40 až 85 °C, neukladajte ich však priamo na zdroj tepla), zároveň nie sú horľavé, • ideálne najmä do kúpeľne či kuchyne, nalepiť ich môžete aj inam, • vydržia približne 5 rokov, • aplikujte na čistý, suchý a neporézny povrch, • ak by ste si ich umiestnenie rozmysleli, dajú sa odstrániť bez stôp.