Sada 9 nástenných samolepiek Ambiance Azulejos Vintage Arabesques, 10 × 10 cm

Akčný produkt Sada 9 nástenných samolepiek Ambiance Azulejos Vintage od značky Ambiance je možné nakúpiť na našich stránkach teraz za neuveriteľne výhodnú cenu. V súčasnosti za 9,49 EUR. EAN: 5415231240258
Sada 9 nástenných samolepiek Ambiance Azulejos Vintage Arabesques
Značka: Ambiance
9,49 EURDostupnosť: SKLADOM
Overiť dostupnosť »

Popis produktu

Ste za zmenu u vás doma? Čo tak skúsiť nový obklad na stenu? Nemusíte však investovať do nových kachličiek a ich komplikovaných inštalácií. Sú tu samolepky Ambiance, ktoré vám pomôžu a problém vyriešia.

Ich aplikácia vám zaberie maximálne niekoľko desiatok minút. Môžete si byť istí, že najdlhšie bude trvať vymýšľanie toho, kde tieto krásne vzory umiestníte. Každá „kachlička“ je vyrezaná zvlášť, preto si ich môžete ľubovoľne nakombinovať podľa svojho uváženia. Takže určite u nikoho ďalšieho neuvidíte rovnakú zostavu.

Dobré vedieť: • samolepky Ambiance dobre odolávajú vode, vlhkosti, rozpúšťadlám aj teplote (- 40 až 85 °C, neukladajte ich však priamo na zdroj tepla), zároveň nie sú horľavé, • ideálne najmä do kúpeľne či kuchyne, nalepiť ich môžete aj inam, • vydržia približne 5 rokov, • aplikujte na čistý, suchý a neporézny povrch, • ak by ste si ich umiestnenie rozmysleli, dajú sa odstrániť bez stôp.