Antracitovosivá podnožka Scandic Slope

Obľúbený a kvalitný produkt Antracitovosivá podnožka Scandic Slope od známeho dodávateľa Scandic môžete si kúpiť tu teraz práve za úžasnú cenu. Práve teraz za skvelú cenu 118 EUR.
Antracitovosivá podnožka Scandic Slope
Značka: Scandic
118 EURDostupnosť: SKLADOM 149 Kč Sleva -20%
Overiť dostupnosť »

Popis produktu

Dajte si nohy pekne hore a doprajte si zaslúžený oddych. ♥ Podnožka Comfy vám bude skvelým pomocníkom! S kreslom z rovnakej kolekcie tvorí nerozlučnú dvojku, ktorá by vám doma nemala chýbať.

O ZNAČKE
Značka Softnord pochádza zo srdca Pobaltia – Litvy, kde už od roku 1992 vyrába pohovky a kreslá inšpirované severským štýlom bývania. Značka kladie dôraz nielen na krásu, ale predovšetkým na kvalitu a životné prostredie. Je hrdým držiteľom niekoľkých certifikátov vrátane FSC, ktorý je zárukou, že drevo pochádza z ekologických podmienok.

Už vďaka množstvu lesov je Litva na trhu s nábytkom veľkým hráčom. Prináša totiž skutočnú kvalitu za rozumnú cenu, a navyše si berie to najlepšie zo severského dizajnu, ku ktorému má (nielen) geograficky veľmi blízko. ♥ V zľave tovar Antracitovosivá podnožka Scandic Slope dostanete jednoducho na webe umiestnený v rubrike podnožky! Mrknite na podobné kusy zo spomínanej kategórie za výpredajovú cenu! Nebojte sa, máme toho viac, pozrite sa tiež na viac kvalitných produktov od značky Scandic. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.