Biela komoda s doskou v dekore duba s 2 zásuvkami a 2 dvierkami TemaHome Join

Tento kvalitný a žiadaný produkt Biela komoda s doskou v dekore duba od obľúbeného výrobcu TemaHome ľahko zaobstaráte v súčasnosti výhodne! Cena od 849 EUR. EAN: 5603449404634
Biela komoda s doskou v dekore duba s 2 zásuvkami a 2 dvierkami TemaHome Join

Popis produktu

Moderná biela v kombinácii s dekorom dreva je stávkou na istotu. Tradičné spojenie farieb a materiálov je nadčasovou záležitosťou, ktorá vás bude baviť aj po niekoľkých rokoch. Komody z kolekcie Join sú krásnou ukážkou toho, ako môžete nádherne zladiť jednoduchý nábytok so sympatickou kresbou dreva.

O značke:

TemaHome je inovatívna nábytkárska značka, ktorá sa pýši už viac ako 30 rokmi skúseností v odbore.
Vznikla spojením dvoch spoločností, jednej portugalskej, jednej nórskej. A tento fakt sa v nábytku dokonale zrkadlí! Snúbi v sebe totiž severskú jednoduchosť a vzdušnosť s hrejivými detailmi a južanským temperamentom.
Pre TemaHome navrhuje nielen vlastný tím, ale aj ďalší renomovaní portugalskí dizajnéri, ako je trebárs Fernando Brizio či Filipe Alarcão.

Kvalita a šetrnosť k prírode:

Na výrobu jednotlivých kúskov sa využívajú iba obnoviteľné zdroje, a čo sa dreva týka, v žiadnej z kolekcií nenájdete produkt z dreva z ohrozeného stromu. Starostlivo tiež kontrolujú, aký dopad majú aktivity TemaHome na životné prostredie.
Kvalitu zaisťujú certifikáty kvality, ako je ISO 9001 alebo ISO 14001.Veľa žiadaný produkt Biela komoda s doskou v dekore duba s 2 zásuvkami a 2 dvierkami TemaHome Join obstaráte v pohode tu na našich stránkach v obľúbenej kategórii komody! Teraz môžete kúpiť akčné produkty z tejto obľúbenej kategórie za výpredajovú cenu!