Biela mikroplyšová plachta My House, 180 × 200 cm

Tento zľavnený produkt Biela mikroplyšová plachta My House, 180 od značky My House je možné zakúpiť tady za výhodnú cenu. Teraz možno objednať len za 29 EUR. EAN: 8595248414532
Biela mikroplyšová plachta My House
Značka: My House
29 EURDostupnosť: SKLADOM
Overiť dostupnosť »

Popis produktu

Chcete od posteľnej bielizne, aby vás hebko objala? Mikroplyš vám všetky tieto sny splní. Je tvorený hustými krátkymi chĺpkami, ktoré sú veľmi jemné na dotyk a poskytnú vám príjemnú náruč aj počas chladných nocí.

Nechladí ani pri prvom kontakte a perfektne sa prispôsobí tvaru tela. Po vypraní veľmi rýchlo schne, nežmolkuje sa a ani s žehlením si nemusíte robiť starosti.

Tak majte vždy poruke hebkú, krásnu a praktickú plachtu , ktorá vás nenechá chladnými. Často hľadaný výrobok Biela mikroplyšová plachta My House, ide zohnať ešte tu a teraz na našich stránkach zaradený v sekcii plachty. Máme pre vás ešte iné produkty z tejto sekcie za výhodnú cenu! Prichystali sme toho pre vás viac, preskúmajte u nás tiež ďalšie vybrané kúsky značky My House. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Predná značka My House dodáva svojim zákazníkom vynikajúce výrobky.