Biela mikroplyšová plachta My House, 180 × 200 cm

Tento zľavnený produkt Biela mikroplyšová plachta My House, 180 od značky My House je možné zakúpiť tady za výhodnú cenu. Teraz možno objednať len za 29 EUR. EAN: 8595248414532
Biela mikroplyšová plachta My House

Popis produktu

Chcete od posteľnej bielizne, aby vás hebko objala? Mikroplyš vám všetky tieto sny splní. Je tvorený hustými krátkymi chĺpkami, ktoré sú veľmi jemné na dotyk a poskytnú vám príjemnú náruč aj počas chladných nocí.

Nechladí ani pri prvom kontakte a perfektne sa prispôsobí tvaru tela. Po vypraní veľmi rýchlo schne, nežmolkuje sa a ani s žehlením si nemusíte robiť starosti.

Tak majte vždy poruke hebkú, krásnu a praktickú plachtu , ktorá vás nenechá chladnými. Často hľadaný výrobok Biela mikroplyšová plachta My House, ide zohnať ešte tu a teraz na našich stránkach zaradený v sekcii plachty. Máme pre vás ešte iné produkty z tejto sekcie za výhodnú cenu! Prichystali sme toho pre vás viac, preskúmajte u nás tiež ďalšie vybrané kúsky značky My House. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Predná značka My House dodáva svojim zákazníkom vynikajúce výrobky.