Biele nástenné hodiny z lipového dreva Karlsson Pure Small, ø 22 cm

Veľa obľúbený produkt Biele nástenné hodiny z lipového pochádzajúce od značky Karlsson môžete pohodlne kúpiť momentálne na našich stránkach za mimoriadne nízku cenu. Ceny od 57,90 EUR. EAN: 8714302658112
Biele nástenné hodiny z lipového dreva Karlsson Pure Small
Značka: Karlsson
57,90 EUR
Overiť dostupnosť »

Popis produktu

Karlssonminimalistické hodiny, čo majú štýl. Zaveste ich na stenu a uvidíte, že celá miestnosť ožije. Zamatový detail s nich robí luxusnú záležitosť a už sa nemusíte báť, že prídete niekam neskoro.

Hodiny idú ticho, takže si ničím nerušenú radosť z nich môžete vychutnať aj v spálni či detskej izbe.

Holandská značka Karlsson s viac ako 30-ročnou tradíciou je známa aj pre nadčasový dizajn tradičných staničných hodín. Ich kvalitné a dizajnové hodiny sú obľúbeným doplnkom v mnohých domácnostiach po celom svete. Tento kvalitný a lacný produkt Biele nástenné hodiny z lipového dreva Karlsson Pure Small, ø 22 cm získate jednoducho tu na našich stránkach v populárnej kateogrii hodiny! Vyhľadajte si obľúbené výrobky zo spomínanej sekcie za úplne najnižšiu cenu! Prichystali sme toho pre vás viac, pozrite sa tiež na viac skvelých kúskov značky Karlsson. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Táto značka Karlsson poskytuje pre svojich zákazníkov vynikajúci tovar Urobte radosť sami sebe.