Biely detský hlboký tanier Design Letters Eat & Learn, 15,5 cm

Vysoko kvalitný produkt Biely detský hlboký tanier Design Letters Eat & Learn, od skvelej značky Design Letters môžete zohnať práve teraz v našej ponuke za priaznivú cenu! Teraz v akcii 11,90 EUR. EAN: 5710498974459
Biely detský hlboký tanier Design Letters Eat & Learn
Overiť dostupnosť »
11,90 EUR 16,99 EUR Zľava -29%

Popis produktu

S láskou k deťom. Kolekcia riadu Eat & Learn je navrhnutá tak, aby stimulovala ratolesti k podvedomému učeniu, aj keď práve jedia a pijú. Okrem premysleného dizajnu však myslí aj na funkčnosť – všetky produkty sú tak vyrobené z plastu Tritan známeho pre svoju odolnosť proti pádu a 100 % zdravotnej neškodlivosti. Bez obáv ho navyše môžete vložiť aj do umývačky alebo mikrovlnnej rúry.
Neodolateľný produkt Biely detský hlboký tanier Design Letters Eat & Learn, 15,5 môžete dostať aktuálne tu u nás v známej kategórii taniere. Získajte unikátne výrobky v spomínanej rubrike ľahko online. Populárna značka medzi zákazníkmi Design Letters predstavuje top výrobky Veď to vidíte sami! Treba hľadáte niečo iné, u nás vám ponúkneme viac! Samozrejme, máme v ponuke ďalšie produkty značky Design Letters. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu.