Čierny stolík z borovicového dreva Karup Design Capo Black

Tento obľúbený produkt Čierny stolík z borovicového dreva Karup Design od výrobcu s dobrým menom Karup Design nájdete bezpečne online skutočne výhodne! Produkt si môžete zakúpiť u nás za 269 EUR. EAN: 5713655101316
Čierny stolík z borovicového dreva Karup Design Capo Black
Značka: Karup Design
269 EURDostupnosť: SKLADOM
Overiť dostupnosť »

Popis produktu

Od pracovného stola až po toaletný stolík, alebo jednoducho stolček, kde si vystavíte svoje fotky a obľúbené suveníry z ciest. To všetko spĺňa všestranný stolík Capo od značky Karup Design.

Inšpirujte sa jeho všestranným využitím:

Pripevňuje sa ku stene pomocou šróbov, ktoré sú súčásťou balenia.

O značke Karup Design

Jednoduché, dobré a praktické. Značka Karup Design sa sústredí na kvalitné bývanie a vytvorenie viac priestoru z mála.

Prvé, čo si na nábytku od značky Karup Design všimnete, je jednoduchý a čistý dizajn. Či už sa zameriate na variabilné pohovky, alebo futón pre hostí. Všetky návrhy vznikajú v domovskej krajine tejto inovatívnej značky, v Dánsku. Výroba prebieha v Európe a výsledný produkt je spracovaný do posledného detailu. K vám domov sa dostane nábytok, ktorý bol vyrobený s láskou k remeslu a dizajnu.

Multifunkčný nábytok Karup Design sa vzhliadol hlavne v Japonsku. Rýchle životné tempo a málo priestoru boli kľúčom k úspechu a pomohli dánskym dizajnérom vytvoriť pohodlné futóny, vychytané rámy pohoviek a nábytok s dotykom japonských tradícií.