Čierna hliníková šľahačková fľaša Hendi Kitchen Line, 500 ml

Tento akčný produkt Čierna hliníková šľahačková fľaša originál od výrobcu Hendi môžete zaobstarať na našich stránkach za super peniaze. Práve teraz za 49,90 EUR. EAN: 8711369588420
Čierna hliníková šľahačková fľaša Hendi Kitchen Line
Overiť dostupnosť »
Značka: Hendi
49,90 EUR

Popis produktu

Stavte pri výbere kuchynského náčinia na značku Hendi. Ich riad je navrhnutý hlavne pre profesionálne varenie, a preto s prehľadom odolá aj dlhodobo vysokej záťaži. S touto hliníkovou šľahačkovou fľašou z kolekcie Kitchen Line ľahko pripravíte lahodnú a hustú domácu šľahačku, nadýchané peny či studené omáčky. Na použitie je nutné len dokúpiť N₂O bombičky.

Spolu s fľašou k vám domov dorazia aj tri rôzne trysky, čistiaca kefka a držiak na nabíjačku. Upozornenie: nie je vhodné pre horúce omáčky.
Obľúbený a kvalitný výrobok ide zohnať taktiež tu na webe v obľúbenej kategórii cukrárske potreby! Teraz získate výnimočné produkty v spomínanej rubrike za super peniaze. Nebojte, máme toho viac, máme však aj v ponuke ďalšie kúsky od dodávateľa Hendi. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.