mdesignstudio.sk

Čierna dvojlôžková posteľ z masívneho dreva s čiernym futonom Comfort Karup Design Ziggy, 160 x 200 cm

Veľmi žiadaný výrobok Čierna dvojlôžková posteľ z masívneho dreva s čiernym futonom Comfort od našej známej značky Karup Design máte možnosť získať momentálne na webe naozaj lacno. Stojí teraz u nás 849 EUR.
EAN: 5713655136196
Čierna dvojlôžková posteľ z masívneho dreva s čiernym futonom Comfort Karup Design Ziggy
Overiť dostupnosť »
Značka: Karup Design
849 EUR 999 EUR Zľava -15%

Popis produktu

Minimalistická posteľ od dánskej značky Karup Design je typickým dôkazom, že v jednoduchosti je krása. O tejto okrídlenej pravde vás nemusíme presviedčať, a tak vás necháme kochať sa predstavou perfektného odpočinku a spálne, ktorá nestráca svoje čaro ani počas rokov a trendov.

Futón Comfort vo výške 15 cm poskytuje strednú oporu. Bavlnený povrch sa postará o priedušnosť a príjemný dotyk. PU výplň zase o odolnosť.

Ak potrebujete len samotný matrac bez rámu postele, nájdete ho v našej ponuke s doplňujúcimi informáciami ♥

O značke Karup Design

Prvé, čo si na nábytku od značky Karup Design všimnete, je jednoduchý a čistý dizajn. Či už sa zameriate na variabilné pohovky, alebo futón pre hostí. Všetky návrhy vznikajú v domovskej krajine tejto inovatívnej značky, v Dánsku. Výroba prebieha v Európe a výsledný produkt je spracovaný do posledného detailu. K vám domov sa dostane nábytok, ktorý bol vyrobený s láskou k remeslu a dizajnu.

Multifunkčný nábytok Karup Design sa vzhliadol hlavne v Japonsku. Rýchle životné tempo a málo priestoru boli kľúčom k úspechu a pomohli dánskym dizajnérom vytvoriť pohodlné futóny, štýlové rámy pohoviek a nábytok s dotykom japonských tradícií.

Poznámka: farba konštrukcie nie je zámerne 100% krycia. Z bližšieho pohľadu jemne presvitá prírodné drevo.