Čierne záhradné kreslo Keter Metaline

Každé miesto na sedenie navyše pri spoločnom stretnutí na záhrade sa hodí. To vám poskytne kreslo od značky Keter, ktoré je odolné proti... viac informácií »
Čierne záhradné kreslo Keter Metaline
Značka: Keter
46,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Každé miesto na sedenie navyše pri spoločnom stretnutí na záhrade sa hodí. To vám poskytne kreslo od značky Keter, ktoré je odolné proti...

Každé miesto na sedenie navyše pri spoločnom stretnutí na záhrade sa hodí. To vám poskytne kreslo od značky Keter, ktoré je odolné proti opotrebovaniu i premenlivému počasiu. Neutrálny a elegantný dizajn zabezpečuje jednoduché kombinovanie s inými kusmi nábytku.

Izraelská značka Keter vyrába svoje produkty tak, aby boli čo najodolnejšie, štýlové a spríjemnili vám každý deň. Ako na to?Vysokokvalitnými materiálmi, ktoré znesú rozmary počasia aj aktívne používanie, a šikovným riešením, ako splniť vaše požiadavky pre spokojné bývanie. Skrátka jedinečný pomocník na celý život. A čo viac. Všetok výrobný proces je úplne šetrný k prírode a založený na recyklácii.

Tento veľmi obľúbený produkt Čierne záhradné kreslo Keter od skvelej a známej značky Keter zaobstaráte momentálne na webe za primerané peniaze! V súčasnosti v predaji od 46,90 EUR.