Budík z čerešňového dreva s LED displejom Gingko Tumbler Click

Super tovar Budík z čerešňového dreva od spoľahlivej značky Gingko je možné získať momentálne na našich stránkach v zľave! Aktuálne stojí u nás 103 EUR. EAN: 703556205386
Budík z čerešňového dreva s LED displejom Gingko Tumbler Click
Overiť dostupnosť »
Značka: Gingko
103 EUR

Popis produktu

Moderný a elegantný prémiový budík od spoločnosti Gingko je viac ako len praktický pomocník, ktorý vám spríjemní vstávanie. Vďaka svojmu minimalistickému zaoblenému dizajnu sa bude nielen vynímať na nočnom stolíku, ale prinesie aj jedinečnú iskru do vášho interiéru.

Je vyrobený z kvalitného dreva s výraznou prírodnou kresbou, ktorá mu dodáva šarm a ozdobnosť. Na prednej strane je dômyselne umiestnený displej LED, ktorý možno nastaviť na trvalé zobrazenie alebo aktivovať zvukom či dotykom. Ak chcete zistiť aktuálny čas, stačí lusknúť prstami alebo sa dotknúť dosky stola a na drevenom povrchu sa zobrazia číslice – môžete si vybrať medzi 12- alebo 24-hodinovým režimom. A rovnako ľahko sa ovláda. Po spustení tónov budíka môžete odloženie vstávania oddialiť ľahkým stlačením tlačidla alebo ho ukončiť otočením budíka.

Vstavanú batériu možno nabíjať pomocou priloženého kábla USB. Čas nabíjania je približne 3 až 4 hodiny. Pri nastavení na režim aktivácie zvuku je životnosť batérie približne 6 mesiacov. Neustále zobrazovanie ju skracuje na 2 až 3 týždne.