mdesignstudio.sk

Krémovo-béžový koberec Elle Decoration Curious Laval, 77 × 150 cm

Obľúbený a kvalitný tovar Krémovo-béžový koberec Elle Decoration Curious Laval, 77 × 150 od spoločnosti so skvelým menom Elle Decoration možno nájsť aktuálne na webe za neuveriteľne nízku cenu. Teraz v akcii 46,90 EUR.
EAN: 4260628021597
Krémovo-béžový koberec Elle Decoration Curious Laval
Overiť dostupnosť »
46,90 EUR 54,90 EUR Zľava -14%

Popis produktu

Dobre viete, že klasická elegancia je nadčasová. Ak hľadáte, čo by ešte mohlo váš domov vyšperkovať, venujte pozornosť koberci od Elle Decoration. Ten je povestný svojím francúzskym šarmom a váš domov razom premení v palác vo Versailles. Vyberte si z mnohých vzorov a farieb a nechajte sa rozmaznávať jeho zamatovou hebkosťou.
Môžete s ním vyšperkovať domov i svoju terasu, bez obáv, že sa zničí. Je totiž veľmi odolný a ľahko ho opäť vyčistíte. S pokojom ho nechajte aj na vyhrievanej podlahe, nič sa mu nestane. Len budete každý deň ponáhľať domov, aby zahrial vaše skrehnuté nohy.
  
O kolekciu Curious:
V tejto kolekcii nájdete elegantný štýl inšpirovaný kobercami francúzskych palácov. Vybrať si môžete od neutrálnych až po výraznejšie geometrické vzory.
O značke Elle Decoration:
Francúzsky šarm sa značka Elle Decoration rozhodla dostať do celého sveta pomocou štýlových kobercov. V jej repertoári sú prevažne kúsky v neutrálnych tónoch s jemnými vzormi. Pri výrobe si dáva záležať nielen na zachytenie štýlu inšpirovaného Francúzska, ale aj na kvalitnom prevedení a spracovaní materiálov.