Vlnený koberec Flair Rugs Glow, 120 x 170 cm

Neodolateľný tovar Vlnený koberec Flair Rugs Glow, 120 x pochádzajúce od značky Flair Rugs je možné ľahko získať v našej ponuke za extra cenu! Ceny od 193 EUR. EAN: 5031193701738
Vlnený koberec Flair Rugs Glow

Popis produktu

Objavte kolekciu kobercov Flair Rugs Glow ktorá sa vyznačuje hravým spojením retro prvkov s moderným dizajnom. Jej pestrofarebné kombinácie geometrických tvarov s časťami v neutrálnych tónoch si vás iste získajú.

Dizajnéri sa pohrali s farebným prevedením, ale tiež so zastrihnutím tohto vlneného koberca. Jednotlivé farebné časti sú decentne oddelené , takže na koberci vytvára zaujímavú mozaiku.

Zároveň tento koberec ochráni podlahu pred poškodením, susedov pred hlukom a vaše nôžky pred zimou.

Ak si zaobstaráte tento koberec, odporúčame ho:
– Použite protišmykový podklad, ktorý pomôže udržať koberec bezpečne na mieste a poskytne dodatočnú ochranu tvrdých podláh.
– Pri čistení buďte opatrní. Pred použitím akýchkoľvek čistiacich prostriedkov na koberec najprv vyskúšajte ich stálosť na nenápadnom mieste.
– Nebuďte prekvapení, ak koberec bude počas prvých týždňov trochu praskať. Je to bežná vlastnosť vlnených kobercov, ktorá sa ustáli približne po prvom mesiaci. Nite z koberca nevyťahujte, ale jednoducho ich odstrihnite.
– Vyhnite sa dlhodobému vystaveniu priamemu slnečnému žiareniu, pretože to môže spôsobiť vyblednutie niektorých farieb.
– Odporúča sa koberec pravidelne otáčať, aby sa zabezpečilo rovnomerné opotrebovanie.
– Okamžite vyčistite všetky rozliate látky pomocou čistej suchej bielej handričky, ale dávajte pozor, aby ste ich nedrhli.
– Koberec môžete vysávať pomocou podlahového alebo kefového nadstavca.

Poznámka: pri výrobe tohto koberca sa používa latex.