Koberec Asiatic Carpets Pixel Grey Multi, 200 x 290 cm

Tento zľavnený produkt Koberec Asiatic Carpets Pixel od kvalitnej spoločnosti Asiatic Carpets jednoducho môžete získať u nás teraz za outletovú cenu! Výhodná ponuka za skvelú cenu 482 EUR. EAN: 5031706698852
Koberec Asiatic Carpets Pixel Grey Multi
482 EURDostupnosť: SKLADOM
Overiť dostupnosť »

Popis produktu

Krásny dizajn v spojení s vláknami zo 100% vlny. Takýto recept zvolila londýnska značka Asiatic Carpets pri vytváraní kolekcie Reef. Stavte na vyberanú kombináciu jemných farieb i jednoduchých vzorov, ktorý zapadne do elegantne ladeného aj bohémskeho interiéru.

Kvalita tohto koberca je potvrdená aj precíznym tkaním a ručným zdobením. Vlnený materiál má vynikajúce vlastnosti. Vlákna sú nielen silné, ale prirodzene vzdorujú chladu a nečistotám. Vyznačujú sa tiež skvelými tepelno a zvukovo izolačnými schopnosťami. Výrobky z vlny sú takisto prirodzene odolné voči ohňu a statickej elektrine, teda vás môžu sprevádzať niekoľko generácií.

Spočiatku môže koberec púšťať vlas, ide ale o prirodzený jav u vlny a nie je to problém kvality. Čoskoro sa ustáli a môžete si roky vychutnávať jeho hebký povrch.