Hnedá polstrovaná jedálenská stolička Rowico Sierra

Veľa podarený produkt Hnedá polstrovaná jedálenská stolička Rowico od známeho popredného výrobcu Rowico je možné kúpiť u nás právě skutočne výhodne. Vo skvelej akcii za 139 EUR. EAN: 7340126520758
Hnedá polstrovaná jedálenská stolička Rowico Sierra
Značka: Rowico
139 EURDostupnosť: SKLADOM
Overiť dostupnosť »

Popis produktu

Usaďte sa do mäkučkého polstrovania jedálenskej stoličky Rowico. Podsedák aj opierka zaisťujú pohodlie, na ktoré si veľmi rýchlo zvyknete. Môžete si tak užívať niekoľkohodinové raňajky, bez toho aby ste pocítili bolesť v krížoch. Výborne sa na nej sedí, nekýve sa a poskytuje perfektnú oporu pre váš chrbát.

O značke, ktorá dbá na krásu dreva:
Rodinná značka, ktorá zbožňuje nábytok. Značka Folke už viac ako 50 rokov prichádza s elegantným nábytkom, ktorý vonia poctivým drevom.

Značka hľadí na najnovšie trendy, aj cez to si drží jedinečný charakter, ktorý sa znesie skoro so všetkými interiérovými štýlmi. Ak hľadáte solitér, ktorý bude krásne vyzerať a voňať ako les sám, stavte na istotu. Na značku Folke.
Výnimočný produkt Hnedá polstrovaná jedálenská stolička Rowico zoženiete v pohode tu na našom webe v obľúbenej sekcii jedálenské stoličky. Zaobstarajte si ďalšie výrobky z tejto obľúbenej kategórie za neuveriteľne výhodnú cenu!