Hnedo-sivý samozavlažovací kvetináč Plastia Berberis, dĺžka 45 cm

Veľmi žiadaný výrobok Hnedo-sivý samozavlažovací kvetináč Plastia od spoločnosti so zárukou kvality Plastia získate momentálne na našich stránkach za skvelú cenu! Produkt nakúpite teraz u nás za 32 EUR. EAN: 8590415012894
Hnedo-sivý samozavlažovací kvetináč Plastia Berberis
Značka: Plastia
32 EURDostupnosť: SKLADOM 52,90 Kč Sleva -39%
Overiť dostupnosť »

Popis produktu

So samozavlažovacím kvetináčom značky Plastia sa už nikdy nebudete musieť obávať preliatia – o ideálnej zálievke totiž rozhodne samotná rastlina. Stačí naliať dostatok vody do určeného otvoru a korene si ju odoberú toľko, koľko potrebujú. Spodná strana je vybavená kolieskami, ktoré uľahčia manipuláciu a presúvanie. Vnútro je doplnené držiakom na opornú tyč, ktorá rastlinám poskytne oporu. Objem: 18 l substrátu a 9 l vody.
Veľmi jedinečný tovar Hnedo-sivý samozavlažovací kvetináč Plastia Berberis, dĺžka 45 cm je k dostaniu okrem iného u nás v populárnej kateogrii kvetináče. Teraz kúpite kvalitné produkty z tejto obľúbenej rubriky za super ceny. Ale to nie je koniec našej ponuky, prichystali sme toho pre vás viac! U nás totiž nájdete ďalšie kvalitné kúsky od dodávateľa Plastia. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu.