Hnedý vankúš Tiseco Home Studio Sheepskin, 45 × 45 cm

Veľmi žiadaný produkt Hnedý vankúš Tiseco Home Studio Sheepskin, 45 × od značky s tradíciou a dobrou povesťou Tiseco Home Studio je možné ľahko získať práve teraz v našej ponuke za výborné peniaze! K dispozícii teraz v predaji za 28,90 EUR. EAN: 5413255106529
Hnedý vankúš Tiseco Home Studio Sheepskin

Popis produktu

Večerné leňošenie na pohovke sa nezaobíde bez parádnych hebkých a štýlových kamošov. Vankúš oblečený do chlpatého poťahu od značky Tiseco Home Studio bude svedčať vašej obývačke a pomôže jej vyšvihnúť sa na dizajnovú úroveň. Materiál, z ktorého je ušitý, je ako stvorený na pomaznanie, a tak nebude divu, že si ho so sebou odnesiete aj do postele.

O značke:

Spoločnosť Tiseco bola založená už v roku 1946. Vášeň pre tkanie sa stala belgickej rodine Degrootových osudnou. Z pôvodnej výroby vreckoviek a utierok po pár desiatkach rokov expandovala na trh s domácim textilom a výrazne rozšírila svoj sortiment. Stále kladie dôraz na kvalitu, remeselnú výrobu aj inováciu. Podporuje udržateľnosť životného prostredia a ľudské práva, v továrňach teda nenájdete škodlivé látky ani nespokojných zamestnancov.