Biela voľne stojacia lampa Hübsch Karetto

Akčný a v zľave produkt Biela voľne stojacia lampa od obľúbenej značky Hübsch pohodlne zaobstaráte momentálne výhodne! Produkt momentálne predávame za 229 EUR. EAN: 5712772067154
Biela voľne stojacia lampa Hübsch Karetto
Značka: Hübsch
229 EURDostupnosť: SKLADOM
Overiť dostupnosť »

Popis produktu

Na elegantné osvetlenie s puncom luxusu je dánska značka Hübsch majster. Príkladom je aj táto voľne stojacia lampa, ktorá sa bude skvele hodiť ako praktický doplnok do čítacieho kútika, tak aj ako dizajnový solitér do rohu miestnosti. Poznámka: ide o ručnú výrobu. Tienidlo je z fúkaného skla a môže obsahovať bublinky.

O značke Hübsch:
Dánsky dizajn vyrábaný pre úžitok i radosť, to je značka Hübsch v skratke. Tú založili Flemming Hussak, Jannie Krüger a Daniel Henriksen v roku 2010. Cieľom značky je poskytovať ľuďom vysokokvalitný nábytok do interiéru, ktorého každý detail je precízne vyrobený. Kľúčovým slovom je pre túto firmu šťastie, a to nielen vaše zákaznícke, ale aj šťastie dodávateľov, dizajnérov a výrobcov. Krok po kroku tak svojimi produktmi a prístupom robí šťastnejším celý svet. Kreatívny tím značky sídliaci v Dánsku si dáva záležať pri tvorení každej kolekcie na unikátnosti a kreativite, ktoré sa do každého kusu snažia vtlačiť.