Koberec Vitaus Griheno, 80 × 120 cm

Tento zľavnený produkt Koberec Vitaus Griheno, 80 s pečaťou kvality značky Vitaus je možné kúpiť momentálne na našich stránkach za neuveriteľne výhodnú cenu. Teraz si návštevník môže kúpiť tento produkt za cenu 25 EUR. EAN: 8698961066986
Koberec Vitaus Griheno
Značka: Vitaus
25 EURDostupnosť: SKLADOM 30,90 Kč Sleva -19%
Overiť dostupnosť »

Popis produktu

Značka Vitaus, to sú koberce, ktoré niečo vydržia. Sú vysokoodolné, protišmykové a možno ich prať v práčke. Hodia sa tak aj na miesta, ktoré sú pod veľkou záťažou, ako trebárs kuchyňa (hneď pri kuchynskej linke, aby ste mali nohy v teple) alebo chodba. Ale rovnako ich môžete dať pod kávový stolík, pohovku alebo napríklad k posteli.

Výhody materiálu:
Tento kúsok sa vďaka svojmu materiálu radí medzi syntetické koberce, ktoré majú nejednu výhodu. Majú nižšie výrobné náklady, teda aj cena je neporovnateľne nižšia ako u kobercov z prírodných vlákien. Majú skvelé antistatické vlastnosti a sú veľmi odolné voči roztočom, čo z nich robí ideálnu voľbu pre alergikov. Vďaka svojmu spracovaniu si držia sýtejšie odtiene a majú tvarovú stálosť.

Údržba koberca:
Nielen, že sa dá bez námahy umyť v ruke, ale možno ho tiež hodiť do práčky a vyprať na 30 °C. Vyhnite sa bielidlám a pri ručnom umývaní koberec nestláčajte a násilne nežmýkajte. Tento dizajnový produkt ide kúpiť ľahko na stránkach umiestnený v sekcii koberce. Teraz môžete kúpiť nové výrobky z tejto obľúbenej sekcie za rozumné peniaze! Možno ale hľadáte niečo iné, nebojte sa, máme toho pre vás viac. Máme v ponuke tiež ďalšie kvalitné kúsky značky Vitaus. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.