mdesignstudio.sk

Koberec Vitaus Mirto, 80 × 150 cm

Vysoko kvalitný tovar Koberec Vitaus Mirto, 80 × 150 cm od spoločnosti s úžasnou reputáciou Vitaus pohodlne zaobstaráte práve dnes v bezva akcii. Produkt si môžete zakúpiť u nás za 79,90 EUR.
EAN: 8698928638782
Koberec Vitaus Mirto
Overiť dostupnosť »
Značka: Vitaus
79,90 EUR 93,90 EUR Zľava -14%

Popis produktu

Hľadáte koberec, ktorý je nielen nápaditý, ale navyše aj odolný a ľahko udržiavateľný? Potom sú pre vás koberce Vitaus tým pravým! Ich povrch je totiž utkaný z mikropolyamidových vlákien, ktoré sú veľmi odolné a môžete ich tak dať aj do kuchyne.

V prípade znečistenia navyše môžete koberec vyprať v práčke a každá jeho časť bude zase žiariť všetkými farbami. Nemusíte sa obávať ani prípadného pošmyknutia. Spodná strana každého kúska je totiž protišmyková.

Poznámka: výsledné rozprestretie vzoru sa môže líšiť v závislosti od rozmeru koberca. Všetky veľkosti sú vyrobené z rovnakej textílie, motív preto nie je prispôsobený proporciám konkrétneho kusu. Veľa podarený produkt Koberec Vitaus Mirto, 80 × 150 cm máte možnosť získať už dnes na stránkach v sekcii koberce. Pozrite sa na ešte iné kusy z našej sekcie za super cenu. Tento výrobca Vitaus má v stále ponuke vynikajúce výrobky. Možno ale hľadáte niečo iné, u nás ponúkame viac! Preskúmajte u nás taky viac kvalitných produktov značky Vitaus. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.