Magnetická tabuľa Styler Grey Copper, 30 × 30 cm

Výnimočný a žiadaný kus Magnetická tabuľa Styler Grey od dodávateľa tovaru Styler možno získať práve teraz v našej ponuke za akčnú cenu! V akcii od 31 EUR. EAN: 5902841504738
Magnetická tabuľa Styler Grey Copper
Značka: Styler
31 EURDostupnosť: SKLADOM 33,90 Kč Sleva -8%
Overiť dostupnosť »

Popis produktu

Zanechajte členom rodiny odkaz, ktorý im ráno vyčarí úsmev na tvári. Nezabudnite si tiež poznamenať, čo musíte nakúpiť na večeru. Či už vám tabuľa poslúži k milým odkazom či praktickým poznámkam, nikdy vás nenechá v štichu.

Vnútri balenia nájdete aj písacie pero a balenie magnetiek. Nemusíte tak na nič čakať a rovno sa pustiť do kreatívnej práce. Tabuľu možno zavesiť i horizontálne.

Upozornenie: tabuľa udrží také magnetky, ktoré sú súčasťou balenia.

O značke:
Styler je jedna z popredných značiek špecializujúcich sa na dekorácie. Na trhu je už viac ako 20 rokov. Táto poľská značka vie o všetkých posledných trendoch v oblasti home dekoru, čo sa snaží na maximum odraziť vo svojich nástenných dekoráciách, obrazoch a hodinách.Veľmi žiadaný produkt Magnetická tabuľa Styler Grey Copper, 30 × 30 obstaráte aktuálne tu na stránkach umiestnený v rubrike nástenky a tabule. Nájdite si kvalitné výrobky z našej sekcie z pohodlia domova.