Modrá rozkladacia pohovka s úložným priestorom Mazzini Sofas Pivoine

Tento žiadaný tovar Modrá rozkladacia pohovka s s pečaťou kvality značky Mazzini Sofas jednoducho nájdete práve teraz na našej webovej stránke naozaj lacno! V súčasnosti za cenu 981 EUR. EAN: 5903614670612
Modrá rozkladacia pohovka s úložným priestorom Mazzini Sofas Pivoine
Značka: Mazzini Sofas
981 EURDostupnosť: SKLADOM 1 090 Kč Zľava -10%
Overiť dostupnosť »

Popis produktu

Pivoine znamená vo francúzštine pivonka. A rovnako tak nežne a originálne pôsobia línie tejto pohovky značky Mazzini Sofas. Hravo tvarované opierky pôsobia noblesným dojmom, skoro ako by k vám tento kúsok prisťahovali zo zámku ♥

Avšak táto sedačka oplýva aj všetkými modernými atribútmi. Počas pár chvíľ z nej môžete vytvoriť plnohodnotné lôžko, kde ľahko ubytujete nečakanú návštevu. Oceníte tiež úložný box, ktorý sa výborne hodí na uskladnenie náhradných prikrývok pre tieto situácie.

Čo je to Martindale test?

Pri teste Martindale sa otáča normovaný plstený kotúč, ktorý stále zosilňujúcim tlakom na povrch tkaniny dôjde až do momentu, kedy sa pretrhnú prvé dve vlákna textílie alebo sa do povrchu prederie diera. V tú chvíľu sa prístroj zastaví a udá počet otáčok, ktoré kotúč vykonal. Práve to je hodnota Martindale.

A pre porovnanie: bežná poťahová látka máva počet cyklov Martindale od 20 000 do 45 000. Všetky textílie s vyššou hodnotou sa tak vyznačujú vysokou odolnosťou. Tento kvalitný a žiadaný tovar Modrá rozkladacia pohovka s úložným priestorom Mazzini Sofas Pivoine je dostupný tiež u nás v sekcii pohovky a gauče! Pripravili sme obľúbené produkty zo spomínanej kategórie za výpredajovú cenu. V očiach zákazníkov populárny výrobca Mazzini Sofas má k dispozícii vynikajúce výrobky. Presvedčte sa sami!