Obliečka na perinu na jednolôžko WeLoveBeds Beige, 155 × 200 cm

Tento akčný a v zľave produkt Obliečka na perinu na jednolôžko WeLoveBeds od kvalitného výrobcu WeLoveBeds jednoducho získate v súčasnosti v zľave! Teraz môžete získať za skvelú cenu 82 EUR. EAN: 5902409734096
Obliečka na perinu na jednolôžko WeLoveBeds Beige
Overiť dostupnosť »
Značka: WeLoveBeds
82 EUR 137 EUR Zľava -40%

Popis produktu

Príjemné obliečky sú základ dobrého odpočinku. Tie od WeLoveBeds sú vyrobené z kvalitnej bavlny, ktorá vás bude rozmaznávať celú noc a ktorú budete ráno len ťažko opúšťať. Pri výrobe obliečky bola využitá egyptská mako bavlna tkaná v Miláne. Charakterizuje sa neodolateľne hladkým a jemným povrchom, ktorý vyniká i mimoriadnou pevnosťou.

O WeLoveBeds:

Značka pochádzajúca z Poľska kladie dôraz na dokonalosť v každom detaile. V WeLoveBeds si tak dávajú záležať na kvalite všetkých látok, nití a zipsov, ktoré vyberajú len od preverených dodávateľov. Každý kúsok každého ich produktu prechádza striktnou kontrolou a až po nej sa môže vydať na cestu k vám.

Akonáhle raz spoznáte kvalitu tejto haute couture kvalitnej práce, nebudete chcieť už nič iné. Tímu WeLoveBeds záleží na maximálnej spokojnosti zákazníka a maximálnej profesionalite, či už ide o spracovanie samotného výrobku alebo jeho kvalitu.
Obľúbený produkt Obliečka na perinu na jednolôžko WeLoveBeds Beige, 155 × 200 cm ide kúpiť taktiež tu na webe v rubrike obliečky. Teraz získate unikátne produkty v spomínanej kategórii za výborné peniaze!