Obliečka na vankúš s prímesou bavlny Cushion Love Hermento, 45 × 45 cm

Tento obľúbený produkt Obliečka na vankúš s prímesou bavlny Cushion Love Hermento, 45 × od značky so zárukou kvality Cushion Love máte možnosť zaobstarať tu teraz práve naozaj lacno! Ponuky od 9,49 EUR. EAN: 8681181738566
Obliečka na vankúš s prímesou bavlny Cushion Love Hermento
Značka: Cushion Love
9,49 EURDostupnosť: SKLADOM
Overiť dostupnosť »

Popis produktu

Z obyčajného bieleho vankúša vďaka tejto vzorovanej obliečke s prímesou bavlny razom urobíte neobyčajný doplnok, ktorý oživí váš interiér. Ak teda holdujete nápaditým vzorom, nie je čo riešiť. Tento kúsok má navyše praktické zapínanie na zips a je možné ho jednoducho prať v práčke.
Vysoko kvalitný produkt Obliečka na vankúš s prímesou bavlny Cushion Love Hermento, 45 × 45 môžete dostať aktuálne tu na našom webe v známej sekcii vankúše! Vyhľadajte si podobné produkty z tejto sekcie za outletovú cenu. To ale nie je všetko, u nás ponúkame viac! Preskúmajte u nás tiež viac skvelého tovaru od výrobcu Cushion Love. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Obľúbený dodávateľ Cushion Love vám predstavuje prémiové výrobky Nakupujte, kým je tovar sladom.