mdesignstudio.sk

Obojstranný matrac Moonia Royal Multicare, 140 x 200 cm

Zaujímavý kus Obojstranný matrac Moonia Royal Multicare, od dodávateľa s dlhou históriou Moonia pohodlne zoženiete dnes stále výhodne. Cena už od 382 EUR.
EAN: 8435441896240
Obojstranný matrac Moonia Royal Multicare
Overiť dostupnosť »
Značka: Moonia
382 EUR 449 EUR Zľava -14%

Popis produktu

Matrac Royal Multicare sa vyznačuje vysokou kvalitou a maximálnou prispôsobivosťou, ktorá prispieva k správnej polohe chrbtice a zároveň znižuje tlakové body vďaka vlastnostiam peny SuperSoft.

Jadro HR zaručuje nezávislosť lôžka a umožňuje, aby si na matraci dobre oddýchli dve osoby bez toho, aby to ovplyvnilo prispôsobivosť a tvrdosť druhého lôžka. Zároveň dosiahnete plnohodnotný a pohodlný odpočinok vďaka systému AirSense, ktorý kombinuje dokonale rozložené vrstvy tohto matraca a zaručuje optimálnu prispôsobivosť pre každého používateľa. Zloženie tohto matraca obsahuje 5 cm vrstvu peny SuperSoft a prírodné antialergické vlákna Bio Memory. Vďaka tomu tento matrac poskytuje pohodlný odpočinok a dokonale sa prispôsobí tvaru vášho tela.

Matrac Royal Multicare má 12 oporných zón, ktoré spolu s prispôsobivosťou jadra a pohodlím vlákien Biotherm vytvárajú dokonalý odpočinok. Obojstranná technológia Duo-System® vám navyše umožňuje vybrať si požadovanú tvrdosť. Na strane A môžete zvoliť stredný a na strane B vysoký stupeň.

Technické špecifikácie:
Hrúbka matraca: +/- 30 cm
Mäkká pena SuperSoft – vlákna BIOTHERM
DuoSystem H2-H3
Tlakový systém: 12 podporných zón

Matrac má tiež systém Air-Fresh, dvojitú vrchnú vrstvu zaručujúcu regulovanú teplotu, systém AirSense a Anti Stress Pro®, ktoré zabezpečujú pohodlie a prispôsobivosť.

Matrac je 100 % priedušný a má ochranu proti vlhkosti.
Poťah matraca je dezinfikovateľný, protiplesňový, protiroztočový a má antibakteriálny systém. Matrac má tiež zosilnený obvod a špeciálne bezpečnostné švy pre lepšiu kompaktnosť, ako aj anatomický a ergonomický systém AirSense spolu s pohodlnou a prispôsobivou tkaninou Strech 3D a bedrovou opierkou.

Matrac má antialergický, antistatický, elektro-biologický a anatomický materiál, skvelé odvetrávanie, nezadržiava vlhkosť a je nedeformovateľný, prispôsobivý a to bez ohľadu na zaťaženie.

Matrac je tiež ocenený systémom OEKO-TEX® a európskou certifikáciou CETEM.

Výrobok sa dodáva vo vákuu a pred použitím sa musí nechať 24 hodín odpočívať na hladkom povrchu. Aby sa zachoval optimálny stav výrobku, je potrebné ho rozbaliť do troch týždňov od prevzatia.Tento akčný a v zľave výrobok máte možnosť kúpiť ešte u nás umiestnený v sekcii matrace. Preskúmajte úplne nové produkty z našej rubriky za extra cenu!