Obojstranný matrac Moonia Pink Cloud Max, 200 x 200 cm

Veľmi žiadaný produkt Obojstranný matrac Moonia Pink od značky s dlhou históriou Moonia jednoducho môžete nájsť aktuálne na webe za výpredajovú cenu! Akčná cena už od 499 EUR. EAN: 8445027004808
Obojstranný matrac Moonia Pink Cloud Max
Značka: Moonia
499 EURDostupnosť: SKLADOM
Overiť dostupnosť »

Popis produktu

Matrac Pink Cloud Max pozostáva z kombinácie vlákien viscosoft a Biotherm, ktoré spolu s efektom oblakov zabezpečujú dokonalý odpočinok. Preto je relaxácia, ktorú poskytuje, skutočne optimálna.

Jeho pena je navrhnutá tak, aby sa prispôsobila hmotnosti a polohe vášho tela a obopínala krivky vašej postavy. Týmto spôsobom zabraňuje vzniku tlakových bodov a zabezpečuje skvelý odpočinok s najlepším možným komfortom. Okrem toho je matrac vďaka svojmu zloženiu z jadra z HR peny, elastickej tkaniny a hypervodivých materiálov schopný odvádzať veľké množstvo tepelného toku, čím sa dosiahne odpočinok bez akumulácie teploty.

Obojstranná technológia Duo-System umožňuje kedykoľvek si vybrať požadovanú tvrdosť matraca. Na jednej strane si môžete zvoliť strednú tuhosť a na druhej strane vysokú tuhosť.

Technické špecifikácie:
Hrúbka: +/- 21 cm
Viscosoft: 2 cm

Matrac je 100 % priedušný a má ochranu proti vlhkosti.
Poťah matraca je dezinfikovateľný, protiplesňový, protiroztočový a má antibakteriálny systém. Matrac zabezpečuje termoreguláciu a optimálnu priedušnosť, je nedeformovateľný, ergonomický a zadržiava vlhkosť.

Matrac je tiež ocenený systémom OEKO-TEX® a európskou certifikáciou CETEM.

Výrobok sa dodáva vo vákuu a pred použitím sa musí nechať 24 hodín odpočívať na hladkom povrchu. Aby sa zachoval optimálny stav výrobku, je potrebné ho rozbaliť do troch týždňov od prevzatia.
Super produkt nájdete pohodlne tu na stránkach zaradený v sekcii matrace. Pripravili sme pre vás parádne produkty v spomínanej kategórii za výpredajovú cenu! Nebojte, máme toho viac, preskúmajte u nás viac tovaru značky . Výber toho najlepšieho nájdete nižšie. Predná značka poskytuje pre svojich zákazníkov veľmi kvalitný sortiment