Súprava 6 pohárov RCR Cristalleria Italiana Ambra

Super tovar Súprava 6 pohárov RCR Cristalleria od značky s dlhou históriou RCR Cristalleria Italiana ide zaobstarať online skutočne lacno! Vo skvelej akcii za 30,90 EUR. EAN: 8007815253524
Súprava 6 pohárov RCR Cristalleria Italiana Ambra
30,90 EURDostupnosť: SKLADOM
Overiť dostupnosť »

Popis produktu

Krištáľové kúsky od RCR Cristalleria Italiana, to je láska, ktorá nehrdzavie, krása, ktorá neprestane udivovať. Doprajte si kvalitu, ktorá vám bude robiť radosť dlhé roky, do tej sa investovať oplatí.

O materiáli Luxion

Luxion je novo vyvinutý druh krištáľového skla: je to prekrásne, transparentné a úplne bezpečné sklo bez stopy olova. Luxion je vôbec najpriezračnejším materiálom z krištáľového skla.

Ďalšia z úžasných vlastností Luxionu je to, že je vhodný do umývačky riadu: ponúka veľkú odolnosť voči čistiacim prostriedkom, čo bolo otestované tisícom umytí, po ktorých sa na riade z tohto materiálu neobjavil ani náznak zastretia skla. Luxion je ľahký a napriek tomu pevný, a to vďaka jeho výrobe: je totiž odvodený z titania, kremíka a alumínia, ktoré prejdú špeciálnym tepelným procesom.

O značke

Cristalleria Italiana je talianska sklárska značka pýšiaca sa päťdesiatročnou tradíciou v odbore. Svoje skúsenosti tu vie zúročiť, ide totiž o talianskeho lídra vo výrobe krištáľu. Všetky kúsky sú 100 % vyrobené v Taliansku.

Cristalleria Italiana je tiež spoločnosťou rešpektujúcou životné prostredie. Firemné hodnoty sú založené na inovácii a kvalite.