Prestieranie z morskej trávy v čiernej farbe Bloomingville

Lacný produkt Prestieranie z morskej trávy v od výrobcu so skvelou povesťou Bloomingville zoženiete teraz lacno! Aktuálne stojí u nás 17,99 EUR. EAN: 5711173245697
Prestieranie z morskej trávy v čiernej farbe Bloomingville

Popis produktu

Kuchyňa je srdcom domova. Spoločné ospalé raňajky, rodinné víkendové obedy a nočné ataky na zásobu sušienok je spoľahlivejším spojivom vzťahov než karamel. Dajte jej vrelý vzhľad so škandinávskymi dekoráciami, ktoré sú praktické aj lahodia očiam.

O značke:
Dizajnérka Betina Stampe bola pri zakladaní značky Bloomingville v roku 2000 poháňaná láskou k severskému štýlu bývania. Odvtedy zdieľa svoje nadšenie so svetom. Na trh prichádza s kreatívnym riešením pre každé bývanie vďaka škandinávsky riešeným doplnkom a dekoráciám (a to aj pre tých najmenších). Spolu so svojím mužom, ktorý sa stal CEO Bloomingville, sa snaží udržať hlavnú myšlienku značky aj po všetkých tých rokoch: rozdávať radosť v najmenších maličkostiach.
Tento zľavnený produkt Prestieranie z morskej trávy v máte možnosť zaobstarať práve na stránkach zaradený v kategórii kuchynský textil. Teraz kúpite skvelé výrobky z tejto známej rubriky za najlepšie ceny! Treba hľadáte niečo iné, nebojte sa, máme toho viac. Preskúmajte u nás tiež ďalšie vybrané produkty značky Bloomingville. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu.