mdesignstudio.sk

Čierny obojstranný vonkajší koberec z recyklovaného plastu Fab Hab Serowe Black, 120 x 180 cm

Kvalitný a obľúbený výrobok Čierny obojstranný vonkajší koberec z recyklovaného plastu Fab Hab Serowe od skvelého a známeho výrobcu Fab Hab je k dispozícii aktuálne na webe za úžasnú cenu! Aktuálne v akcii za 77,90 EUR.
EAN: 657814889057
Čierny obojstranný vonkajší koberec z recyklovaného plastu Fab Hab Serowe Black
Overiť dostupnosť »
Značka: Fab Hab
77,90 EUR 91,90 EUR Zľava -15%

Popis produktu

Urobte si radosť energickými farbami a kvalitným spracovaním tohto vonkajšieho koberca od značky Fab Hab. Aj keď je veľmi pevne tkaný z recyklovaných plastových slamiek, pod nohami pôsobí príjemne a pohodlne. Využiť ho môžete, samozrejme, aj v interiéri, starostlivosť o koberec je veľmi jednoduchá.

Súčasťou balenia je i jutová taška s ramenným popruhom, vďaka ktorej môžete koberec s ľahkosťou preniesť na piknik či na pláž.

Koberec je obojstranný, takže ho môžete podľa obracať a každý deň sa prejsť po iných vzoroch.

Vďaka certifikátu Goodweave Certified máte istotu, že výrobky tejto značky boli vyrobené za férových podmienok, výhradne dospelými.

Upozornenie: Skutočné farby a rozmery sa môžu mierne líšiť v dôsledku výrobného procesu. Každý kus je totiž tvorený ručne, a tak ide o skutočný originál.

Pozeráte sa po možnostiach, ako vylepšiť svoje existujúce bývanie, alebo zariaďujete kompletne novú domácnosť? V našej širokej ponuke nájdete štýlový nábytok, moderné dekorácie a bytové doplnky, svietidlá, textil a ďalšie vychytávky do domácnosti za super ceny. Uvidíte, že vkusne zvolené doplnky vytvoria skvelú atmosféru, ktorú bude každý závidieť. Zariaďte si domácnosť podľa seba a podľa svojich snov.

© 2023, Copyright Nábytok, dekorácie a všetko ostatné na bývanie