Obojstranný matrac Moonia King Relax Supreme, 200 x 200 cm

Veľa obľúbený produkt Obojstranný matrac Moonia King Relax Supreme, od popredného výrobcu Moonia dostanete u nás právě za najnižšiu cenu. Aktuálne v akcii za 799 EUR. EAN: 8445027029504
Obojstranný matrac Moonia King Relax Supreme
Overiť dostupnosť »
Značka: Moonia
799 EUR

Popis produktu

Matrac King Relax Supreme s 12 opornými zónami sa prispôsobí vášmu telu v závislosti od polohy počas spánku a pomáha správne podoprieť hlavu a chrbticu. Vďaka systému Pressure Care, ktorý kombinuje dokonalé rozloženie hmotnosti vo viacerých zónach, je zaručená optimálna prispôsobivosť, čím sa eliminujú nepríjemné tlakové body.

Jadro HR a 6 cm hrubý viacvrstvový systém zložený z viskoelastickej peny, peny SuperSoft a vlákien BIOTHERM pomáhajú zabezpečiť plnohodnotný a pohodlný odpočinok.

Obojstranná technológia Duo-System® vám umožňuje zvoliť si požadovanú konzistenciu. Stredná tuhosť na strane A a vysoká tuhosť na strane B.

Technické špecifikácie:
Hrúbka: +/- 30 cm
Viscoelstica + supermäkká pena + vlákna BIOTHERM
Systém AirSense
DuoSystem H2-H3

Matrac má tiež hygienický systém proti plesniam, roztočom a baktériám, aby bol odpočinok čo najhygienickejší. Poťah matraca je antialergický a má tiež zosilnený obvod a špeciálne bezpečnostné švy pre lepšiu kompaktnosť.

Matrac je tiež ocenený systémom OEKO-TEX® a európskou certifikáciou CETEM.

Výrobok sa dodáva vo vákuu a pred použitím sa musí nechať 24 hodín odpočívať na hladkom povrchu. Aby sa zachoval optimálny stav výrobku, je potrebné ho rozbaliť do troch týždňov od prevzatia.