Dvojvrstvový koberec Flair Rugs MATCH Lyle Aztec, 170 x 240 cm

Tento žiadaný produkt Dvojvrstvový koberec Flair Rugs MATCH Lyle Aztec, od značky so skvelou reputáciou Flair Rugs je možné zakúpiť tu a teraz práve lacno. Akčná cena od 219 EUR. EAN: 5031193728278
Dvojvrstvový koberec Flair Rugs MATCH Lyle Aztec

Popis produktu

Kolekcia Match od spoločnosti Flair Rugs predstavuje revolúciu vo svete kobercov. Skladá sa z dvoch vrstiev – protišmykovej podložky a zamatovo hebkého dizajnového zvršku spojeného suchým zipsom. Má celkovú výšku len 5 mm, takže je obzvlášť vhodný pod posteľ alebo konferenčný stolík.

A čo to vlastne znamená v praxi? Ak vás vzhľad koberca omrzí, jednoducho odstráňte vrchnú vrstvu a nahraďte ju inou. Vzhľad obývačky alebo spálne môžete meniť tak často, ako sa vám to páči.

Koberec tiež prináša do vášho interiéru funkčnosť. Zatiaľ čo spodnú stranu možno jednoducho utrieť suchou handričkou, vrchnú stranu možno v prípade znečistenia prať pri teplote 30 stupňov. Aby však koberec vyzeral stále ako nový, vyhnite sa pracím prostriedkom.

Ako zostaviť koberec?
Stačí položiť spodnú vrstvu protišmykovou stranou na podlahu, potom zrolovať vrchnú vrstvu so vzorom na vnútornej strane a zarovnať rohy so spodnou podložkou. Potom už len rozložte vrchnú vrstvu, vyhlaďte nerovnosti a hrbole a uistite sa, že je vrchná vrstva úplne pripevnená.