mdesignstudio.sk

Ružový koberec Flair Rugs Urban Triangle, 60 x 220 cm

Tento zľavnený výrobok Ružový koberec Flair Rugs od popredného výrobcu Flair Rugs je k dostaniu v súčasnosti za neuveriteľne nízku cenu! Produkt nakúpite teraz u nás za 40 EUR.
Sivo-žltý koberec Flair Rugs Urban Triangle
Overiť dostupnosť »
Značka: Flair Rugs
40 EUR 46,90 EUR Zľava -14%

Popis produktu

Sú vám blízke elegantné geometrické vzory? To vás tento nápaditý koberec od značky Flair Rugs poteší. Svojím umeleckým spracovaním vám bude doslova ležať pri nohách. A to počkajte keď sa po ňom prejdete. Uvidíte, že spojenie dizajnu a príjemného materiálu vás príjemne prekvapí.

Prečo si zaobstarať koberec:
Okrem toho estetického, hrá úlohu aj nejeden užitočný dôvod. Koberec ideálne izoluje hluk aj studené teploty. Zahreje tak vaše bosé nôžky a utlmí pobehovanie šantiacich detí. Má aj antistatické vlastnosti, je teda vhodný do interiérov, ktoré zdieľate s domácimi miláčikmi. Ich chlpy sa tak lepšie držia pri zemi a ľahšie sa tak upratuje (to sa týka i prachu). Zároveň ale podlahu od psíkov alebo mačičiek, respektíve ich pazúrikov, dokáže ochrániť. To sa týka aj zarytých milovníkov hororových filmov, ktorí nervóznym posedáváním a následným posúvaním sedačky môžu práve jej nohami podlahu poškodiť. Tomu koberec ľavou-zadnou predíde.
Kvalitný produkt Ružový koberec Flair Rugs Urban Triangle, 60 x 220 cm máte možnosť zaobstarať ľahko tu na webe v obľúbenej kategórii koberce! Teraz si môžete kúpiť podobné produkty z tejto známej kategórie za výhodné peniaze! U nás vám ponúkneme viac, pozrite sa tiež na ďalšie skvelé produkty od dodávateľa Flair Rugs. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie. Významný dodávateľ Flair Rugs dodáva skvelé produkty. Veď to vidíte sami!