Modrá nástenná samolepka Ambiance Scandinavian Clouds

Podarený produkt Modrá nástenná samolepka Ambiance od známeho popredného výrobcu Ambiance zoženiete v súčasnosti vo výpredajové akciu. V akcii za 23,90 EUR. EAN: 5415231277209
Modrá nástenná samolepka Ambiance Scandinavian Clouds
Overiť dostupnosť »
Značka: Ambiance
23,90 EUR

Popis produktu

Premýšľate čím oživiť detskú izbičku? Skúste nástenné samolepky značky Ambiance. Tie z kráľovstva tých najmenších vytvoria miesto, kde bude radosť chodiť spať alebo sa hrať.

Údržba je veľmi jednoduchá, stačí ju utrieť navlhčenou handričkou. Nepoužívajte rozpúšťadlá ani agresívne čistiace prostriedky. Samolepka môže horšie držať na stenách, ktoré boli natreté menej ako 30 dní dozadu, na stenách vystavených vlhkosti, na hrubých a zrnitých omietkach či na tých, ktoré sú natreté vodoodolným silikónovým náterom. Pri odnímaní samolepky môžete stenu poškodiť v prípade, že je na nej viac vrstiev omietky, je v miestnosti vlhkosť alebo je stena z druhej strany vonkajšia.

Foto je ilustratívne, skutočné rozmery zodpovedajú uvedeným parametrom.

Rozmer 2 veľkých tyrkysových samolepiek v tvare mraku je 25 x 50 cm, 2 stredne veľkých 15 x 30 cm a najmensí má 12,5 x 22 cm. Balenie príde na kartóne s rozmermi 60 x 70 cm.