mdesignstudio.sk

Modrá nnástenná samolepka Ambiance Moon And Clouds Love In The Stars

Úplne jedinečný produkt Modrá nnástenná samolepka Ambiance Moon And Clouds Love od top výrobcu Ambiance je možné nakúpiť práve teraz za úžasnú cenu. Produkt si môžete zakúpiť u nás za 19 EUR.
EAN: 5415231290192
Ružová nástenná samolepka Ambiance Moon And Clouds Love In The Stars
Overiť dostupnosť »
Značka: Ambiance
19 EUR 22,90 EUR Zľava -17%

Popis produktu

Vyzdobte detskú izbu týmito výraznými nástennými samolepkami so vzormi mráčikov a hviezdičiek, ktoré tým najmenším budú pri hraní aj zaspávaní robiť spoločnosť. Ich malé kráľovstvo tak bude hneď útulnejší a zábavnejšie.

Údržba je veľmi jednoduchá, stačí ju utrieť navlhčenou handričkou. Nepoužívajte rozpúšťadlá ani agresívne čistiace prostriedky. Samolepka môže horšie držať na stenách, ktoré boli natreté menej ako 30 dní dozadu, na stenách vystavených vlhkosti, na hrubých a zrnitých omietkach či na tých, ktoré sú natreté vodoodolným silikónovým náterom. Pri odnímaní samolepky môžete stenu poškodiť v prípade, že je na nej viac vrstiev omietky, je v miestnosti vlhkosť alebo je stena z druhej strany vonkajšia.

Rozmer samolepky v tvare mesiaca je 25 x 30 cm a tých v tvare mráčikov 20 x 35 cm. Balenie obsahuje aj 30 samolepiek v tvare hviezd s rozmermi 2,5 cm a 2 cm.