mdesignstudio.sk

Sivá osuška z organickej bavlny Södahl Organic Melange, 70 x 140 cm

Tento žiadaný produkt Sivá osuška z organickej bavlny Södahl Organic Melange, 70 od obľúbenej značky Södahl organic máte možnosť dostať tu a teraz práve za primerané peniaze! Teraz môžete mať za 15,90 EUR.
EAN: 5722000153092
Sivý uterák z organickej bavlny Södahl Organic Melange
Overiť dostupnosť »
15,90 EUR 18,90 EUR Zľava -15%

Popis produktu

Doprajte si to najlepšie a nechajte sa rozmaznávať výnimočnou kvalitou a upokojujúcou mäkkosťou prémiovej osušky od Södahl Organic. Zahalí vás do príjemného pohodlia a dodá vašej kúpeľni atmosféru útulnosti a luxusu.

Je vyrobená z organickej bavlny, ktorá bola vypestovaná a spracovaná spôsobom šetrným k životnému prostrediu v súlade s certifikáciou GOTS. Spĺňa tak vysoké ekologické a etické normy a zároveň si zachováva svoje jedinečné vlastnosti.

– V prvom rade je výborne savá vďaka prírodnému materiálu, čo ešte umocňuje povrchová štruktúra tkaniny.
– Povrch je jemný, príjemný na dotyk a vhodný aj pre citlivú pokožku alebo alergikov. Certifikát Oeko-Tex Standard 100 zaručuje, že výrobok bol vyrobený výlučne zo zdravotne bezpečných materiálov.
– Vyniká odolnosťou a dlhou životnosťou, takže si zachováva svoj tvar a farbu aj pri pravidelnom praní. Najpredávanejší produkt Sivá osuška z organickej bavlny je na získanie jednoducho u nás umiestnený v sekcii uteráky. Preskúmajte úplne nové produkty z tejto populárnej sekcie za úplne najnižšiu cenu. Prichystali sme toho pre vás viac, mrknite na ďalšie kvalitné kúsky značky Södahl organic. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu. V očiach zákazníkov popupárna značka Södahl organic vám poskytuje vynikajúci sortiment.