Sivohnedá závesná dvojmiestna relaxačná masážna hojdačka do exteriéru Linda Vrňáková Vikos

Akčný tovar Sivohnedá závesná dvojmiestna relaxačná masážna hojdačka do exteriéru od nášho výrobcu Linda Vrňáková zaobstaráte tu teraz práve za parádnu cenu! Teraz získate od 1 990 EUR.
Sivohnedá závesná dvojmiestna relaxačná masážna hojdačka do exteriéru Linda Vrňáková Vikos

Popis produktu

Závesné vonkajšie kreslo Vikos s predĺženou oporou nôh je to pravé pre večernú relaxáciu pri západe slnka. Jeho výplň tvoria certifikované masážne loptičky z PUR peny, ktoré pomôžu uvoľniť telo a myseľ po náročnom dni a majú aj ďalšie blahodarné účinky. Loptičkovanie totiž v detskej pneumológii pomáha predovšetkým astmatikom, tiež preukázateľne uvoľňuje svaly hrudníka, chrbta a využíva tiež princípy kompresie akupresúrnych bodov.

Toto kreslo sa vďaka kvalitnému španielskemu poťahu, ktorý je ľahko udržiavateľný, hodí pre umiestnenie v exteriéri, napríklad na terase či balkóne. Navyše o relaxačný zážitok sa môžete deliť aj so svojimi blízkymi, pretože sa naň zmestíte pohodlne dvaja.

Všetka výroba kúskov od od Lindy Vrňákovej prebieha v Českej republike a všetky použité materiály pochádzajú z Európy.

Poznámka: výška stropu na zavesenie musí byť minimálne 2 m a maximálne 4 m. V zľave tento produkt Sivohnedá závesná dvojmiestna relaxačná masážna hojdačka do exteriéru Linda Vrňáková Vikos môžete zohnať bez ťažkostí tu na stránkach v obľúbenej kategórii záhradné kreslá. Teraz kúpite obľúbené produkty z tejto sekcie za skvelú cenu.