mdesignstudio.sk

Sivý odvíjač lepiacej pásky Leitz Cosy

Tento obľúbený kus Sivý odvíjač lepiacej pásky od známej kvalitnej značky Leitz máte možnosť získať práve teraz trvalo výhodne! V akcii za 18,90 EUR.
EAN: 4002432124954
Sivý odvíjač lepiacej pásky Leitz Cosy
Overiť dostupnosť »
Značka: Leitz
18,90 EUR

Popis produktu

Je lepiaca páska vaším nerozlučným kancelárskym spoločníkom? To vám zaručene príde vhod praktický odvíjač, ktorý môžete mať vždy poruke a účinne si uľahčiť prácu.

Tento pomocník od značky Leitz je určený pre pásky do šírky 19 mm a dĺžky 33 mm. Hladké a rýchle rezanie pásky zaručuje mimoriadne kvalitný a ostrý nôž a stabilná základňa. Po použití nezostanú na stole žiadne nežiaduce odrezky. Súčasťou balenia je aj lepiaca páska.

Značka Leitz získala za kúsky z tejto kolekcie v roku 2021 cenu za produktový a komunikačný dizajn Red Dot Design Award.Kvalitný a lacný produkt je dostupný práve teraz na webe umiestnený v kategórii . Vyberte si iné produkty z tejto populárnej kategórie za neuveriteľne výhodnú cenu. U zákazníkov obľúbený výrobca Leitz vám môže ponúknuť vynikajúce výrobky Ale to nie je koniec našej ponuky, máme toho pre vás viac. Máme v ponuke však ďalšie preverené kúsky od dodávateľa Leitz. Nájdete ich nižšie na tejto stránke.