Sivý vonkajší koberec Universal Macao Grey Wonder, 133 x 190 cm

Tento neodolateľný kus Sivý vonkajší koberec Universal Macao Grey Wonder, značky Universal možno zohnať v našej internetovej ponuke za výhodnú cenu. V súčasnosti za cenu 78,90 EUR. EAN: 8430176658231
Sivý vonkajší koberec Universal Macao Grey Wonder
Značka: Universal
78,90 EURDostupnosť: SKLADOM
Overiť dostupnosť »

Popis produktu

Pokiaľ máte radi zemité tóny a neutrálne farebné odtiene, bude táto kolekcia kobercov od značky Universal tým pravým pre vás.

Tento krásny koberec je ideálny spoločník, ktorý zabráni prechladnutiu od studenej podlahy, ktorú zároveň odhluční. Jeho elegantné poňatie interiéru dodá šmrnc, ktorý ešte nezažil. To však nie je všetko.

Vďaka svojmu pevnému prevedeniu a materiálu sa hodí aj na vonkajšie využitie. Ozdobiť si ním môžete napríklad terasu či okolie bazéna.

Prečo mať doma koberec?
Ide u vás doma zima od podlahy? Koberec zvyšuje pocitovo teplotu o 2 °C. A tak vám môže ušetriť aj peniaze za vykurovanie.
Niektoré koberce od Universal sú antistatické. Vďaka tomu je ľahšie vysať z nich omrvinky i zvieraciu srsť.

O značke Universal:
Do vášho bývania sa nenápadne vkráda nuda? Moderné koberce Universal ju rázne zaženú. V jej ponuke nájdete kúsky, ktoré sa pýšia hebkými materiálmi. Sú veľmi príjemné na dotyk, ale majú tiež skvele izolačné vlastnosti a ľahko sa udržujú.
Tento dizajnový produkt ide kúpiť práve teraz tu u nás v známej kategórii vonkajšie koberce. Získajte nové výrobky z našej kategórie z pohodlia domova! Máme toho pre vás viac, máme v ponuke však tiež ďalšie produkty od značky Universal. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu.