Čierny kameninový tanier Eva Solo Nordic, 21 cm

Ako už názov napovedá, kolekcia riadu Nordic je inšpirovaná škandinávskym minimalizmom a kladie dôraz na funkčnosť. Všetky kusy sú vyrobené z... viac informácií »
Čierny kameninový tanier Eva Solo Nordic
Značka: Eva Solo
18,99 EUR
Overiť dostupnosť »
Ako už názov napovedá, kolekcia riadu Nordic je inšpirovaná škandinávskym minimalizmom a kladie dôraz na funkčnosť. Všetky kusy sú vyrobené z...

Ako už názov napovedá, kolekcia riadu Nordic je inšpirovaná škandinávskym minimalizmom a kladie dôraz na funkčnosť. Všetky kusy sú vyrobené z vysokokvalitnej, robustnej kameniny, vďaka čomu sú vhodné na každodenné použitie. Zároveň sa nemusíte obávať vložiť ich do umývačky riadu alebo mikrovlnnej rúry.

Upozornenie: Počas používania sa na riade môžu objaviť stopy po porezaní a škrabance, čo je pri kamenine nevyhnutné. To však nie je na škodu, pretože to umocňuje požadovaný rustikálny vzhľad.

Úplne unikátny produkt Čierny kameninový tanier Eva Solo od značky s tradíciou a dobrou povesťou Eva Solo nájdete na našich stránkach teraz vo výpredajové akciu! Produkt je v súčasnosti v predaji za 18,99 EUR.