Betónový konferenčný stolík s kolieskami Lyon Béton Monobloc Wheels

Veľa žiadaný kus Betónový konferenčný stolík s kolieskami Lyon Béton Monobloc od nášho popredného výrobcu Lyon Béton ide zaobstarať zde teraz trvalo výhodne! V akcii za 520 EUR. EAN: 3760195860533
Betónový konferenčný stolík s kolieskami Lyon Béton Monobloc Wheels

Popis produktu

Jednoduché línie, čisté geometrické tvary a materiál, ktorý vám nebude robiť starosti – betón. Tieto základné charakteristiky robia zo stolíkov Lyon Béton úžasne priamočiary doplnok každého moderného interiéru.

Tip: Produkty Lyon Béton je možné umiestniť do interiéru aj exteriéru (za predpokladu miernych klimatických podmienok). Mimo sezóny je nutné nábytok chrániť pred vonkajšími vplyvmi, ideálne ho položiť na suché miesto. Pred tým by mal byť vyčistený a na vzduchu osušený. Ak je mimo sezónu nábytok vonku, je nutné ho prikryť vodeodolným, priedušným plédom zo 100% polyesteru. Povrch je natretý neviditeľným matným lakom, ktorý ho chráni pred škvrnami. Po čase navyše vyzerá ešte lepšie, získa totiž trochu patiny, rovnako ako napríklad koža alebo drevo. Ak sa objavia akékoľvek póry, maličké prasklinky či farebné odchýlky, je to vďaka prirodzeným, neodmysliteľným a kúzelným vlastnostiam tohto materiálu.