Súprava 6 bielych uterákov a 2 osušiek zo 100 % bavlny Bonami Selection

Tento exkluzívny produkt Súprava 6 bielych uterákov a 2 osušiek zo od spoločnosti s výborným menom Bonami Selection k dostaniu v našej aktuálnej ponuke za super peniaze. Cena od 41,90 EUR. EAN: 784089622550
Súprava 6 bielych uterákov a 2 osušiek zo 100 % bavlny Bonami Selection
41,90 EURDostupnosť: SKLADOM
Overiť dostupnosť »

Popis produktu

Zoznámte sa s historicky prvým produktom Bonami Selection. Chceme pre vás len to najlepšie, a tak prichádzame s kolekciou vlastných uterákov, s ktorými si môžete dopriať relaxáciu a odpočinok, aký si zaslúžite ♥

Zamilujte sa, rovnako ako my, do mäkučkých osušiek z tej najjemnejšej bavlny.

Bavlnené uteráky sú osvedčenou stálicou už od čias našich babičiek. Jemné uteráky a osušky Bonami Selection sú vyrobené z kvalitnej čistej bavlnenej priadze s gramážou 500 gr/m². Práve tá im dodáva savosť a jemnosť, ktoré si udržia aj pri opakovanom praní.

Dlhšie vlákna uterákov sú mimoriadne príjemné na dotyk, sú pevnejšie a môžu sa pochváliť dlhšou životnosťou.

Sada obsahuje 2 uteráky.

Ako sa správne starať o uteráky a osušky, aby vydržali čo najdlhšie?

• Prvé pranie
Pred prvým použitím uterák aspoň raz vyperte na 40 °C. Odporúčame používať skôr prací gél ako klasický prášok. Lepšie sa rozpustí a jeho zvyšky nezostanú medzi vláknami uteráka.

• Správne dávkovanie pracieho prášku/gélu
Menej je niekedy viac platí aj pri dávkovaní pracieho prostriedku. Jeho nadmerné množstvo by uteráku akurát uškodilo. Ak sa prostriedok správne nevyperie, uterák postupne stvrdne a tým stratí aj svoju hebkosť a savosť.

• Sušenie v sušičke
Sušenie odporúčame na jemný program. Uteráky sú potom krásne hebké a zároveň dostatočne chránené pred poškodením. Naopak sušeniu na radiátore by ste sa mali vyhnúť.

• Aviváž
Aviváž možno prenádherne vonia, ale pri jej použití sa vlákna ničia. Uteráky postupne strácajú svoju mäkkosť aj savosť a preto jej použitie neodporúčame. Často hľadaný produkt Súprava 6 bielych uterákov a 2 osušiek zo 100 môžete zohnať ľahko tu a teraz na našom webe v rubrike kúpeľňový textil. Teraz môžete získať akčné produkty zo spomínanej sekcie v akcii. U nás ponúkame viac, preskúmajte u nás tiež viac tovaru od dodávateľa Bonami Selection. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.