Svetlokrémový koberec Elle Decoration Glow Loos, 80 x 150 cm

Neodolateľný produkt Svetlokrémový koberec Elle Decoration Glow Loos, od skvelého a známeho výrobcu Elle Decoration ide zohnať práve dnes naozaj výhodne. Práve teraz za 88 EUR. EAN: 4260578028615
Svetlokrémový koberec Elle Decoration Glow Loos
Overiť dostupnosť »
88 EUR 110 EUR Zľava -20%

Popis produktu

Chcete dať interiéru novú štýlovú tvár? Tak siahnite po tomto koberci z kolekcie Glow od značky Elle Decoration. Ochránite s ním podlahu pred poškodením. Vaše chodidlá vám poďakujú pred záchranou od studenej zeme a hlavne krásne pristane vášmu interiéru.

O kolekciu Glow:
Táto kolekcia je v predaji v dvoch typoch – s výraznejšími vzormi a bez vzoru. Obe dve varianty sú vedené v ľahko zladiteľných a neutrálnych tónoch ako je sivá, béžová či hnedá.

O značke Elle Decoration:
Francúzsky šarm sa značka Elle Decoration rozhodla dostať do celého sveta pomocou štýlových kobercov. V jej repertoári sú prevažne kúsky v neutrálnych tónoch s jemnými vzormi . Pri výrobe si dáva záležať nielen na zachytenie štýlu, ale taktiež na kvalitnom prevedení a spracovaní materiálov. V zľave tento tovar Svetlokrémový koberec Elle Decoration Glow Loos, 80 x 150 cm je na získanie v pohode tu u nás v obľúbenej rubrike koberce! Preskúmajte ešte podobné kusy z tejto známej sekcie ľahko online. Ale to nie je všetko, nebojte, máme toho viac. Máme v ponuke však ďalšie kvalitné produkty od výrobcu Elle Decoration. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu.