Ružové kreslo Teulat Sadira

Tento kvalitný produkt Ružové kreslo Teulat Sadira od spoločnosti s výborným menom Teulat je možné zakúpiť u nás za super peniaze! V súčasnosti za skvelú cenu 699 EUR. EAN: 8435178376725
Ružové kreslo Teulat Sadira
Značka: Teulat
699 EURDostupnosť: SKLADOM
Overiť dostupnosť »

Popis produktu

V pohodlnom kresielku si môžete poleňošiť, prečítať knižku alebo doň usadiť návštevu. Tento prekrásny kúsok svojím prevedením uspokojí estetické cítenie najnáročnejších fajnšmekrov a do interiéru prinesie čerstvý závan najmodernejších trendov.

O značke:

Dizajnová značka Teulat sa zrodila v slnečnej Valencii a vznikla pod záštitou značky Marckeric, ktorá sa už po viac ako 30 rokoch venuje výrobe nábytku. Slovo Teluat označuje strechu domu ako symbol útulnosti a pohodlia.

Každý kúsok nábytku je premyslený do posledného detailu tak, aby sa priblížil modernému umeniu a súčasným trendom a zároveň bol dostupný pre každého. Výraznými prvkami sú jednoduché geometrické línie aj zaujímavé farby. Pridanou hodnotou je aj otvorenosť voči spolupráci s dizajnérmi, ktorí do výsledného vzhľadu a prevedenia vdýchnu kus svojej osobitosti.