Detský bavlnený vankúš v tvare hviezdy BELLAMY In the woods

Unikátny a žiadaný tovar Detský bavlnený vankúš v tvare hviezdy BELLAMY s pečaťou kvality značky BELLAMY máte možnosť kúpiť si momentálne na webe za neuveriteľne výhodnú cenu! Produkt kúpite teraz u nás za 10,20 EUR. EAN: 8128950004687
Detský bavlnený vankúš v tvare hviezdy BELLAMY In the woods
Overiť dostupnosť »
Značka: BELLAMY
10,20 EUR 16,99 EUR Zľava -39%

Popis produktu

Chcete pre svoje deti najkúzelnejšie prostredie plné krásnych a jemných dekorácií? Začnete s nenahraditeľnými vankúšikmi v tvare rozkošných hviezdičiek, ktoré značka BELLAMY vytvára v rôznych farbách.

Vankúšiky sú plnené silikónovou hypoalergénnou výplňou a môžete ich prať v práčke pri 30 °C. Sú vyrobené zo 100% bavlny, ktorá je vhodná aj pre tú najcitlivejšiu detskú pokožku.

Všetky textilné doplnky značky BELLAMY majú certifikát Öko-Tex Standard 100. Tento certifikát preukazuje, že výrobky sú vyrobené iba zo zdravotne nezávadných materiálov a sú vhodné pre deti od 3 rokov.

O značke BELLAMY
Poľská značka BELLAMY vyrába detský nábytok a textilné doplnky so starostlivosťou a láskou už viac ako 30 rokov. V ich širokom sortimente nájdete ponuku od detských kolísok až po postele pre dospievajúce deti spoločne s jemnými obliečkami či hravými vankúšikmi.

Vytvorte deťom bezpečný svet, ktorý bude zároveň plný dizajnu a elegancie.