Trojvrstvová sviečka s vôňou koláča, vanilky a karamelu WoodWick, 55 hodín horenia

Tento akčný a v zľave produkt Trojvrstvová sviečka s vôňou koláča, vanilky a karamelu WoodWick, 55 od nášho výrobcu WoodWick jednoducho zoženiete ešte dnes za outletovú cenu. V akcii od 21,90 EUR. EAN: 5038581054247
Trojvrstvová sviečka s vôňou koláča
Overiť dostupnosť »
Značka: WoodWick
21,90 EUR

Popis produktu

Značka Woodwick predvádza pri výrobe sviečok dokonalú mágiu! Vďaka tým správnym ingredienciám vás vďaka jedinému voňavému vánku prenesie doprostred vašej obľúbenej časti roka a navyše navodí hrejivú atmosféru, ktorá vám rozbúši srdce.

Sviečka je ručne vyrobená v USA použitím vysokokvalitných voskov, kde významnú zložku hrá sójový vosk. Ten horí až o 50% dlhšie ako parafín , je vyrobený z trvalo udržateľných zdrojov a je biologicky rozložiteľný.

Unikátny 100% prírodný drevený knôt zaistí efekt verne praskajúceho ohňa v krbe a extra žiarivý plameň. Vďaka použitým voskom a prírodnému drevenému knôtu horia sviečky Woodwick bezproblémovo. Doprajte si tú najvyberanejšie vôňu, ktorá ani postupom času nevymizne.Tento žiadaný produkt Trojvrstvová sviečka s vôňou koláča, vanilky a karamelu WoodWick, 55 máte možnosť nakúpiť ľahko tu na webe umiestnený v rubrike sviečky! Vyhľadajte si výnimočné produkty zo spomínanej rubriky za akčnú cenu. Predný výrobca WoodWick má k dispozícii prvotriedny produkty. Môžete sa sami presvedčiť u nás na webe!