mdesignstudio.sk

Vonný vosk do aromalampy Woodwick Bergamot a bazalka, doba prevoňania 8 hodín

Tento vynikajúci produkt Vonný vosk do aromalampy Woodwick Bergamot a originál od značky WoodWick je k dostaniu práve dnes skutočne výhodne. Teraz nakúpite za 3,40 EUR.
EAN: 663595570589
Vonný vosk do aromalampy Woodwick Bergamot a bazalka
Overiť dostupnosť »
Značka: WoodWick
3,40 EUR 4,40 EUR Zľava -22%

Popis produktu

Oddýchnite si s teplou, prírodnou vôňou čistej vanilky.

Dizajnovo prepracovaná sviečka v oválnej sklenenej váze z ručne fúkaného číreho skla dekorovaná mohutným dreveným vrchnákom s gumou po obvode, ktorá zabraňuje vyprchaniu vône. Drevené viečko poslúži ako podstavec pod sviečku pri jej horení a chráni tak povrch nábytku.

Nová patentovaná inovácia 100% prírodného dreveného knôtu umožňuje rýchlejšie uvoľnenie vône a lepšie horenie. Unikátny drevený knôt zaistí efekt verne praskajúceho ohňa v krbe a extra žiarivý plameň. Najelegantnejší a najčistejšie dizajn do klasických i moderných interiérov.

Sviečka značky Woodwick je ručne vyrobená v USA za použitia vysoko kvalitných voskov, kde významnú zložku hrá sójový vosk. Ten horí až o 50% dlhšie ako parafín, je vyrobený z trvalo udržateľných zdrojov a je biologicky rozložiteľný. Vďaka prírodnému drevenému knôtu horia sviečky Woodwick bezproblémovo a majú jeden z najdlhších časov horenia.Táto neodolateľná sviečka značky Woodwick ponúka až 50 hodín skutočného potešenie z vône.