mdesignstudio.sk

Ružový koberec Flair Rugs Dazzle, 160 x 230 cm

Akčný a v zľave tovar Ružový koberec Flair Rugs Dazzle, 160 od skvelého výrobcu Flair Rugs jednoducho môžete zaobstarať práve za úplne najnižšiu cenu. Práve teraz za cenu 21 EUR.
EAN: 5031193620152
Sivý koberec Flair Rugs Dazzle
Overiť dostupnosť »
Značka: Flair Rugs
21 EUR 24,90 EUR Zľava -15%

Popis produktu

Máte radi koberec s vyšším chlpom? To pre vás bude správnou voľbou tento z kolekcie Dazzle od značky Flair Rugs. Okrem toho, že nádherne vyzerá, s ním ochránite podlahu pred poškodením, vaše nôžky pred zimou a zároveň krásne pristane vášmu interiéru. K dispozicii je v sivom, ružovom, modrozelenom a hnedom prevedení.

Prečo si zaobstarať koberec:
Okrem tej estetickej funkcie má aj ďalšie. Koberec ideálne izoluje hluk aj studenú teplotu. Zahreje tak vaše bosé nôžky a stlmí pobehovanie šantiacich detí. Má aj antistatické vlastnosti, je teda vhodný do interiérov, ktoré zdieľate s domácimi miláčikmi. Ich chlpy sa tak lepšie držia pri zemi a ľahšie sa upracú (to sa týka aj prachu). Zároveň ale dokáže ochrániť podlahu od pazúrikov psíkov alebo mačičiek. To sa týka aj zarytých milovníkov hororových filmov, ktorí nervóznym posedávaním a následným posúvaním pohovky môžu práve jej nohami podlahu poškodiť.